Verkooppunten Synovium voor de paardensport

Dierenartsen

Aalsmeer Dierenartspraktijk Stal Wennekers Aalsmeer 0297-368060 dierenarts@stalwennekers.nl
Achtmaal J.C.M. Konings, dierenarts 076-5985663 janmarianne@home.nl
Amsterdam Horse Care Holland 020-6312965 bart@trotplaza.com
Andijk Paardenpraktijk Groenveld    
Baarle Nassau Nysen Segeren Dierenartsen 135070770 dierenartsen@nysensegeren.nl
Bemmel Paardenkliniek Bemmel 0481-461657  
Berg en Terblijt Drs. F.E.J. Gorter 06-41048073 info@florencegorter.nl
Bergen op Zoom DAP de Zuidwesthoek 0164-235112 info@dapzuidwesthoek.nl
Bergeyk Dierenkliniek de Kempen 0497-571275 info@dierenkliniekdekempen.nl
Bodegraven Dierenartsenpraktijk Bodegraven BV 0172-613798 info@dapbodegraven.nl
Borne Meulenbroek Dierenartsen 06-57889622 info@meulenbroekdierenartsen.nl
Castricum DAP IJmond-Noord 0251-655910 info@dap-ijmondnoord.nl
Dalfsen Diergeneeskundig Centrum Dalfsen 0529-435363 info@dierenarts-dalfsen.nl
Driel AnimAll 06-54264811 diergeneeskundigcentrum@animall.nl
Duizel Dierenkliniek Dennenoord 0497-382534 info@dierenkliniekdennenoord.nl
Ede GL Groepspraktijk de Kreel 0318-610575 info@dekreel.nl
Ell Dierenartsenpraktijk Ell 0495-551225 praktijk@dapell.nl
Emmeloord Dierenkliniek Emmeloord 0527-613500 info@dierenkliniekemmeloord.nl
Enkhuizen Dierenkliniek Enkhuizen BV 0228-317000 info@dierenkliniekenkhuizen.nl
Enter Dierenkliniek Enterbrook 0547-383309 info@eterbrook.nl
Garijp Paardenkliniek Garijp 0511-522214 equitec@wxs.nl
Gelselaar DGC Bekenland 0545-481666 info@bekenland.nl
Groesbeek Dierenartsenpr. Groesbeek e.o. 024-3972900 info@dapgroesbeek.nl
Haaksbergen Dierenartsenpraktijk "De Watermolen" 0535-721234 paardenkliniek@watermolen.net
Haalderen Mevrouw Sandra Cools, dierenarts 0481-450222 sandra.cools@kpnplanet.nl
Haarle Lindenhoff dierenartsen 0548-595145 info@lindenhoffdierenartsen.nl
Hall Hippocrene 0313-657722 hippocrene@xs4all.nl
Harderwijk Nico Knoppert 0341-431831 info@apotheekdeakker.nl
Hasselt DierenArtsenPraktijk Zwolle Zwartewaterland 038-4214442 info@dapzw.nl
Heerhugowaard Dierenkliniek Middenwaard 072-5713132 info@dierenkliniekmiddenwaard.nl
Hooge Zwaluwe Vets & Pets Facilities (VPF) 0162-690010 info@tussenmarkenamer.nl
Horst Dierenartsenpraktijk Horst e.o. 077-3982169 dierenarts@daphorst.com
Klijndijk Arts & Dier 0591-513151 info@artsendier.nl
Landhorst Dierenkliniek Landhorst 0492-351140 dierenklinieklandhorst@live.nl
Leende Dierenartsenpraktijk Boschhoven BV 040-2061682 info@boschhoven.nl
Lienden Dierenkliniek De Lingehoeve 0488-482900 info@delingehoeve.nl
Loerbeek DAP Het Montferland 0316-532056 info@gonniesmeenk.nl
Maasland Dierenkliniek De Delta 010-5920696 info@dierenkliniekdedelta.nl
Meerkerk Dierenkliniek Meerkerk 0183-351208 dkm@dierenkliniekmeerkerk.nl
Meppel Dierenartsenpraktijk Zuidwest-Drenthe 0522-238508 admin@dapzwd.nl
Moerdijk Paardenpraktijk 'De Kroon' 06-20360887 info@paardenpraktijkdekroon.nl
Moergestel Dierenartsenpraktijk Moergestel 013-5133727 info@dapmoergestel.nl
NES - Ameland Dierenartsenpraktijk Ameland 0519-542158 dap.ameland@hetnet.nl
Nijkerk Dierenartspraktijk Nijkerk Wellensiek 033-2460305 looik@dapnijkerkwellensiek.nl
Nijkerk GL Hofma & Van Gelder B.V. 033-2450208 info@dierenkliniekvoorpaarden.nl
Nistelrode Paardenkliniek De Hooge Wijst 0412-611166 dehoogewijst@gmail.com
Nunspeet eenPK Paardenpraktijk Kersten 0341-254442 inkoop@eenpk.nl
Oirschot Paardenarts L. de Weert 06-23648630 paardenartsdeweert@gmail.com
Oisterwijk Diergeneeskundig Centrum Oisterwijk 013-5283535 info@dierenartsenoisterwijk.nl
Oldenzaal Dierenkliniek Oldenzaal - Losser 0541-530005 info@dierenkliniekoldenzaal-losser.nl
Oosterbeek Hipposan - Drs. S. van Hamel 06-45710342 s.e.vanhamel@gmail.com
Ouderkerk ad Amstel D.A.P. De Amstelstreek 020-4968691 gooyer@ciscon.nl
Panningen DAP De Eenhoorn 077-3066060 dierenarts@pcdhelden.nl
Putten DAP Oldenaller 0341-354990 dapoldenaller@hotmail.com
Putten Drs. M.E. Pauw 0341-492334 machteldpauw@kpnmail.nl
Putten Mevr. N.A.P.C. de Visser, dierenarts 034-1360889 dapcdevisser@gmail.com
Riel Paardenpraktijk 't Zandeind 06-53724365 info@paardenpraktijkzandeind.nl
Roosendaal Dierenhospitaal Visdonk 0165-533508 dierenhospitaal@visdonk.nl
Roosendaal Paardenpraktijk West-Brabant 0165-559368 info@paardenpraktijk.nl
Schalkwijk Dierenartsenpraktijk Krommerijnstreek 030-6011238 info@dapkrommerijnstreek.nl
Schimmert Paardenpraktijk Zuid-Limburg 045-4041850 paardendierenarts@gmail.com
Schoonloo DAP Aa en Hunze 059-2501651 info@dap-aaenhunze.nl
Sint Oedenrode DAP St. Oedenrode 0413-472650 info@dapstoedenrode.nl
Sint Oedenrode Paardenpraktijk Sweenslag 06-14509949 info@paardenpraktijksweenslag.nl
Sittard De heer drs. P.H.M. Schmeitz, dierenarts 06-51437643 dapschmeitz@hotmail.com
Someren Vlas Veterinair 06-12042307 helmi@vlasveterinair.nl
Swalmen Dierenartsenpraktijk Swalmen 0475-600726 info@dapswalmen.nl
Ulvenhout Paardenpraktijk Breda 076-5612321 info@paardenpraktijkbreda.nl
Veghel VIJRIZ 0413-342409 guy.blom@hotmail.com
Venlo Paardenkliniek Venlo 077-3663053 info@paardenkliniekvenlo.nl
Voorthuizen Dierenartsenpraktijk V.U.G 0342-471316 info@dapvug.nl
Wassenaar Paardenkliniek De Raaphorst 070-5177707 dierenarts@paardenkliniek.com
Wateringen Praktijk "Mijn Paardenarts" 06-34841922 info@mijnpaardenarts.nl
Westerbork D.A.P. Westerbork 0593-331253 dapwesterbork@hetnet.nl
Wijchen Dierenartsenpraktijk Wijchen 024-6412208 dapwijchen@gmail.com
Wolvega Dierenkliniek Wolvega 0561-688555 evandijken@dierenkliniekwolvega.nl
Zeddam Dierenkliniek Zeddam 0314-663000 info@dapdz.nl
Zeewolde Dierenartsenpraktijk Flevoland 036-5221521 info@dierenartsenpraktijkflevoland.nl
Zuilichem Dierenartsenpraktijk Suylighem B.V. 0418-671802 info@dierenartsenpraktijk-suylighem.nl

 

Webshops

De paardendrogist

 

DocHorse

 

de-leeuw-dier-tuin-boerderijl-agri-webshop

 

MedHorses

 

Cavaletti

 

Winkels

Bergen (nh) Koole Ruitersport

Kanaaldijk 93
1862 PV  Bergen (nh)

Tel. 0172-5817616

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Kuinre Hypostore

Het Anker 18
8374 LC Kuinre

 

 
Maasbommel De Leeuw voor Tuin, Dier & Boerderij benodigdheden Bedrijfsweg 2a,
6627BC Maasbommel,
Tel. 0487-561676
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Ruurlo Cavalettiruitersport Dorpsstraat 33,
7261 AV Ruurlo,
Tel. 0573-453165
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Soest Ruitersport Fugers Torenstraat 8
3764 CM Soest
Tel. 035-6012342
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Wognum Ruitersport Wognum Kerkstraat 10,
1687 AR Wognum
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Sterrebeek (Be) Jaipur s Choice SPRL Tramlaan 133
1933  Sterrebeek
Belgie 0032465853598
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.